Sentetik Peruk

Şık Sentetik Peruk Modelleri ile Göz Kamaştırın

Sentetik Bayan PerukSitemizde yer alan peruk modellerimizin her zaman en kaliteli malzemeler ile bir araya getirilmesi sağlanmaktadır. Özellikle kaliteli malzemenin kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra uzun süreli kullanılması da mümkün olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetinin bizim için önemli olmasından dolayı da tüm modellerimizin sentetik peruk olarak üretilmesi sağlanmıştır. Sentetik sayesinde pek çok avantaj da bir araya gelmektedir. Yaz mevsiminde terletmeyecek olan bu malzeme sayesinde sürekli kullanım mümkün olmaktadır. Aynı şekilde diğer tüm mevsimlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sentetik sayesinde perukların bakımı da bir o kadar kolay hale gelmektedir. Sentetik malzemenin sadece ılık su ve şampuan ile birlikte temizlenmesi mümkündür. Yüksek ısıya maruz bırakılmaması durumunda her zaman ilk günkü gibi olmasına imkan tanınacaktır.
Sentetik peruk yıkanırken dikkatli bir şekilde yıkanmalıdır. Özellikle peruğun saç tellerinin birbirine karışmaması adına yukarıdan aşağı doğru fırçalanması gerekmektedir. Ona uygun bir saç fırçası ile hafif olarak yıkama işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca eklenmesi gereken bir diğer özelliği de normal doğal saçtaki gibi kirlenme sorununun olmamasıdır. 15 günde 1 kez yıkamanız peruğun temizlenmesi için yeterli olacaktır. İsteğe göre saç kremi de peruk için kullanılabilir. Saç kreminin uçlara sürülmesi ve iyi bir şekilde durulanması gerekmektedir. Bu perukların saç boyasına da maruz bırakılmaması gerekmektedir. Saç boyası saç tellerinin yanmasına sebebiyet vermektedir. Ayrıca sitemizde yer alan saç modellerinin farklı renklerden oluşması sayesinde istenen renk zaten elde edilebilecektir. Perukların farklı renkte olanları toplu olarak da alınabilmektedir.
Sitemizdeki tüm modellerimizin son derece kaliteli ürünler oldukları görülebilir. Kaliteden ödün vermememiz sayesinde de modellerimizin her zaman tercih edilebileceğini söylemek mümkün. Sentetik peruk arayışında olan tüm müşterilerimizin sitemizin içerisinde yer alan modellere bakmaları önerilmektedir. Ayrıca sadece kadınlar için değil; erkekler için de peruk seçeneklerimiz bulunmaktadır. İstenen renk ve modelde bir peruk seçmek mümkündür. Peruğun kullanım yerine bağlı olarak değiştirilebilmesi için de peruklarımızın farklı modellerde sizlere sunulduğu görülebilir. Kısa ya da uzun olan modellerimiz sayesinde size en çok yakışan peruğu sipariş edebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden perukların siparişi oldukça kolaydır. İstenen model sepete eklendikten sonra sipariş verilebilecektir. Ayrıca kaydolduktan sonra yeniden adres istenmeyecek ve hemen ödeme planına geçiş yapılabilecektir. Farklı ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz modele en yakın zamanda ulaşmanız mümkün olabilmektedir.
Doğal saçtan herhangi bir farkı olmayan sentetik peruk sayesinde doğal bir görünüm elde edilebilmektedir. Peruğunuzu gündelik yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Normal saçta olduğu gibi fazla bakıma da ihtiyaç duymaz. Ayrıca değiştirerek de istediğiniz renk ve modeli kullanabilirsiniz. Bunlar için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan peruk modellerinden size en uygun olanını seçmek ve sipariş etmektir. Türkiye’nin dört bir yanına sipariş imkanımız bulunmaktadır.