• Siyah Orta Boy Küt Tiyatral Sentetik Peruk
  • Siyah Orta Boy Küt Tiyatral Sentetik Peruk
  • Siyah Orta Boy Küt Tiyatral Sentetik Peruk
Siyah Orta Boy Küt Tiyatral Sentetik Peruk

Siyah Orta Boy Küt Tiyatral Sentetik Peruk PS639

89,00 TL 139,00 TL

Sepette yada Tukendi

Whatsaptan Sor

PS639 Model Bilgileri

Outlet: Cansız manken üzerinde resim çekimleri için tek kez kullanılan yada teşhir amacıyla vitrinde sergilenen denenmemiş peruklardır.
Siyah Orta Boy Küt Tiyatral Sentetik Peruk.
Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.

Kargolama: Bu ürün stoklarımızda olup 24 saat içinde kargoya teslim edilir.
Sentetik Peruk: Sentetik peruk doğal olmayan sentetik malzemeden üretilmiştir. Sentetik peruğun avantajı çok yüksek meblalar ödemeden dilediğiniz ucuz peruğa sahip olmaktır. Gündelik peruk olarak parlaklık ve matlığına bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Sentetik Peruk Bakımı: Sentetik peruk yapı itibarı ile sıcak işlemlere uygun olmadığı için ılık su ve şampuan ile ya da soğuk su ve şampuan ile yıkanması gerekir. Sentetik peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan nemlendirici saç kremide uygulayarak yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın. Çok sıcak maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz yıpranma ya da deformasyan gösterebilir. Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak taramanız önerilir. Doğru kullanıldığı ve doğru temizlendiği takdirde kullanım ömrü ortalama kişiye bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasıdır.
Boyut: Orta
Bu Kategorideki Tum Modeller