• Kestane Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk
Kestane Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk

Kestane Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk PS390

109,00 TL

Sepette yada Tukendi

Whatsaptan Sor

PS390 Model Bilgileri

Kestane Doğal Görünümlü Sentetik Uzun Peruk PS390.
Size ve tarzınıza en çok hitap eden bu şık sentetik peruk modelini satın alarak dilediğiniz anda çok daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz.
Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Üstelik peruklara cebinizi yakacak kadar çok para ödemeden bu peruğa uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.
24 saat içinde stoktan gönderim sağlanmaktadır.

Sentetik Peruk: Sentetik peruk doğal olmayan sentetik malzemeden üretilmiştir. Sentetik peruğun avantajı çok yüksek meblalar ödemeden dilediğiniz ucuz peruğa sahip olmaktır. Gündelik peruk olarak parlaklık ve matlığına bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Sentetik Peruk Bakımı: Sentetik peruk yapı itibarı ile sıcak işlemlere uygun olmadığı için ılık su ve şampuan ile ya da soğuk su ve şampuan ile yıkanması gerekir. Sentetik peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan nemlendirici saç kremide uygulayarak yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın. Çok sıcak maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz yıpranma ya da deformasyan gösterebilir. Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak taramanız önerilir. Doğru kullanıldığı ve doğru temizlendiği takdirde kullanım ömrü ortalama kişiye bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasıdır.
Boyut: Uzun
Bu Kategorideki Tum Modeller