ONLİNE PERUK GÖNDERIMI YAPILAN ILLER VE ILÇELERI

Peruk Sepeti Tüm il ve ilçe merkezlerine online peruk siparis gönderimi yapmaktadir. Ancak sehir merkezine uzak köy kasaba gibi ilçe yada bölgelere kargo sirketleri haftanin belirli günleri arasinda dagitimından dolayi bu gibi kisitli bölgelere kapida ödeme ile gönderim yapilamamaktadir. Uzak bölgelerdeki müşterilerin Kredi karti, havale yada eft gibi ödeme seçenekleri kullanilmaları önerilir. Merkezi bölgelere uzak kesimlerde olan müsterilerimiz iletisim sayfasindan e-mail yazarak bilgi alabilirler.
Dilerseniz hizli cevaplanmasi açisindan 0850 550 07 07 nolu müsteri hizmetleri numarasindan yada 0535 891 5776 nolu whatsap numarasindan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin tüm il ve ilçe merkezlerine online peruk ve aksesuarları siparisi gönderilmektedir. Sehir merkezine uzak köy kasaba gibi bölgelere kargo sirketleri haftanin belirli günleri arasinda dagitim yaptigindan dolayi kapida ödeme gönderimi yapilamamaktadir. Bu müsteriler kredi karti, eft, havale seçeneklerini kullanmalidir. Detayli bilgi almak yada sorulariniz için müsteri hizmetleri iletisim sayfasindan yada whatsap hattindan bizlere sorularini iletebilirler.