Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Peruk
Tükendi
 • Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Peruk

Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Peruk Peruk Sepeti

1.900,00 ₺ 2.900,00 ₺
Bu ürünün stoğu yeterli değil. Aşağıdan benzer ürün çeşitlerimize bakabilirsiniz..

0 1 2 3 4

Ürün Detayları

 • Stok Kodu: PS636
 • Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Boy Peruk.
  1. sınıf işçilikle üst düzey kalitede üretilen bu şık peruğa tüm sıcak işlemleri uygulayabilir, şekillendirebilirsiniz.

 • Kargolama: Bu ürün stoklarımızda olup 24 saat içinde kargoya teslim edilir.
 • Boyut: Uzun
 • Doğal Gerçek Peruk: İsan saçından kesilerek üretilen doğal peruklarımızın hangi modelini seçerseniz seçin yüksek kalitede doğal insan saçından yapılmış gerçek peruğun doğal duruşu, ağırlığı ve hareket hissi gibisi yoktur. %100 insan saçından yapılmış olan gerçek saç peruk tıpkı kendi saçınızmış gibi görünür.
 • Doğal Peruk Bakımı: Doğal peruklar tıpkı kendi saçımız gibi sıcak su ve şampuanla yıkanabilir. Bu peruklar dipten uzayabilen ve kendini besleyebilen türde olmadıkları için yıkandıktan sonra mutlaka saç kremi kullanmak gerekir. Dolanmaması ve karışmaması için bakım ürünleri kullanmak peruğunuzun ömrünü uzatacaktır. Doğal saçlara kendi saçımıza yaptımız tüm işlemleri uygulayabilirsiniz.
 • Tül Peruk: Saçın tek tek işlendiği tülde saç derisi saç içinden görünür. Böylece saç, sanki doğrudan kendi saç derisinden geliyormuş gibi özellikle doğal ve gerçek bir görünüme sahip olursunuz. Kağıt inceliğindeki gözenekli tül yüzey büyüteçle bile ciltte neredeyse hiç belli olmaz ve peruğunuzun doğal saçımız gibi görünmesini sağlar. Ayrıca hava ve su geçirgenliğide sağlanmış olur.
  Sipariş

Siparişler 16:00'dan sonra alındığında, kargoya verilme işlemi bir sonraki güne ertelenir.

  Teslimat Süreci

Teslimatlar Yurtiçi Kargo firması ile hafta içi ve Cumartesi günü dahil kargolanmaktadır.

  Security policy

Bu sitede SSL sertifikası sayesinde güvenli şekilde gezinebilirsiniz.


Yorumlar Yorumlar (0)

0 Değerlendirme - 0 1 2 3 4 0/5

Sıkça Sorulanlar

  Doğal gerçek insan saçı perukların avantajları nelerdir?

  Doğal peruklar, gerçek insan saçından yapılır, bu nedenle son derece gerçekçi bir görünüm sunar. Saçın doğal doku ve hareketini sunarlar, esnek bir şekilde şekillendirilebilirler ve saç rengi, fön ve stil değişiklikleri mümkündür. Uzun ömürlüdürler ve kalite arayanlar için uzun vadeli bir yatırım sunarlar.


  Doğal Peruk Bakımı Nasıl Yapılır?

  Doğal peruk bakımı için, peruklarınızı düzenli aralıklarla yıkamak ve nazikçe tarayarak düğümleri çözmek önemlidir. Soğuk su ve özel şampuan kullanarak yıkayın. Perukları serbestçe kurumaya bırakın ve sıcaklık dalgalanmalarından koruyun. Ayrıca, peruk askıları veya özel saklama torbaları kullanarak perukları doğru şekilde saklayın. Hassas bir yaklaşım, perukların uzun süre dayanmasını sağlar.


  Doğal Peruk Kaç Yıl Dayanır?

  Doğal peruklar genellikle 1-3 yıl veya uygun bakımla daha uzun süre dayanır. Düzenli temizlik, nazik kullanım ve uygun ürünler, kaliteyi ve görünümü korurken kullanım ömrünü uzatabilir.


Daha Fazla Doğal Peruk