• Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Peruk
Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Peruk

Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Peruk PS636

1.900,00 TL 2.900,00 TL

Sepette yada Tukendi

Whatsaptan Sor

PS636 Model Bilgileri

Doğal Gerçek Saç Ombreli Sarı Orta Boy Peruk.
1. sınıf işçilikle üst düzey kalitede üretilen bu şık peruğa tüm sıcak işlemleri uygulayabilir, şekillendirebilirsiniz.

Kargolama: Bu ürün stoklarımızda olup 24 saat içinde kargoya teslim edilir.
Boyut: Uzun
Doğal Gerçek Peruk: İsan saçından kesilerek üretilen doğal peruklarımızın hangi modelini seçerseniz seçin yüksek kalitede doğal insan saçından yapılmış gerçek peruğun doğal duruşu, ağırlığı ve hareket hissi gibisi yoktur. %100 insan saçından yapılmış olan gerçek saç peruk tıpkı kendi saçınızmış gibi görünür.
Doğal Peruk Bakımı: Doğal peruklar tıpkı kendi saçımız gibi sıcak su ve şampuanla yıkanabilir. Bu peruklar dipten uzayabilen ve kendini besleyebilen türde olmadıkları için yıkandıktan sonra mutlaka saç kremi kullanmak gerekir. Dolanmaması ve karışmaması için bakım ürünleri kullanmak peruğunuzun ömrünü uzatacaktır. Doğal saçlara kendi saçımıza yaptımız tüm işlemleri uygulayabilirsiniz.
Tül Peruk: Saçın tek tek işlendiği tülde saç derisi saç içinden görünür. Böylece saç, sanki doğrudan kendi saç derisinden geliyormuş gibi özellikle doğal ve gerçek bir görünüme sahip olursunuz. Kağıt inceliğindeki gözenekli tül yüzey büyüteçle bile ciltte neredeyse hiç belli olmaz ve peruğunuzun doğal saçımız gibi görünmesini sağlar. Ayrıca hava ve su geçirgenliğide sağlanmış olur.
Bu Kategorideki Tum Modeller