• Mor Renk Fiber Sentetik Peruk
Mor Renk Fiber Sentetik Peruk

Mor Renk Fiber Sentetik Peruk PS512

179,00 TL

Sepette yada Tukendi

Whatsaptan Sor

PS512 Model Bilgileri

Mor Renk Fiber Sentetik Peruk PS512.
Size ve tarzınıza en çok hitap eden bu şık sentetik peruk modelini satın alarak dilediğiniz anda çok daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz.
Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Üstelik peruklara cebinizi yakacak kadar çok para ödemeden bu peruğa uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.
24 saat içinde stoktan gönderim sağlanmaktadır.

Fiber Peruk: Fiber peruk daha sağlam bir materyal olan fiberden üretilir. Fiber peruk yapısı sentetik peruğa oranla daha güçlü olup kullanım ömürleri daha uzundur. Sentetik peruklar maşa ve fönden zarar görebilir lakin fiber peruklar sağlam yapısı itibari ile sıcak işlemlere karşı daha dayanıklıdır. Fön çekme işlemi uygulanabilir ama düzleştirici cihazlar peruğun ömrünü azaltacağından önerilmez. Fiber peruklar daha mat renge sahip olarak doğal gibi durur ve günlük kullanıma uygundur. Doğal peruğa cebinizi yakacak kadar para ödemek yerine fiber peruğu tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Fiber Peruk Bakımı: Fiber peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan yavaşça sıvazlayın. Nemlendirici saç kremide uygulayarak bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın. Fiber peruk yıkanırken birbirine dolaşabilir, bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve iğne uçlu peruk fırçası kullanarak taramanız önerilir. Fiber güçlü bir sentetik malzeme olduğundan, doğru kullanıldığı ve doğru temizlendiği takdirde kullanım ömrü ortalama kişiye bağlı olarak 9 ay ile 2 yıl arasıdır.
Boyut: Uzun
Bu Kategorideki Tum Modeller