• Gülben Dore Kısa Fiber Sentetik Peruk
  • Gülben Dore Kısa Fiber Sentetik Peruk
Gülben Dore Kısa Fiber Sentetik Peruk

Gülben Dore Kısa Fiber Sentetik Peruk PS314

139,00 TL 189,00 TL

Sepette yada Tukendi

Whatsaptan Sor

PS314 Model Bilgileri

Gülben Dore Ombreli Kısa Fiber Peruk.
Size ve tarzınıza en çok hitap eden bu şık sentetik peruk modelini satın alarak dilediğiniz anda çok daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz.
Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Üstelik peruklara cebinizi yakacak kadar çok para ödemeden bu peruğa uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Kargolama: Bu ürün stoklarımızda olup 24 saat içinde kargoya teslim edilir.
Sentetik Peruk: Sentetik peruk doğal olmayan sentetik malzemeden üretilmiştir. Sentetik peruğun avantajı çok yüksek meblalar ödemeden dilediğiniz ucuz peruğa sahip olmaktır. Gündelik peruk olarak parlaklık ve matlığına bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Ayarlanabilir lastikli yapısı sayesinde kafanıza göre ayarlayıp takabilirsiniz.
Sentetik Peruk Bakımı: Sentetik peruk yapı itibarı ile sıcak işlemlere uygun olmadığı için ılık su ve şampuan ile ya da soğuk su ve şampuan ile yıkanması gerekir. Sentetik peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan nemlendirici saç kremide uygulayarak yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın. Çok sıcak maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz yıpranma ya da deformasyan gösterebilir. Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak taramanız önerilir. Doğru kullanıldığı ve doğru temizlendiği takdirde kullanım ömrü ortalama kişiye bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasıdır.
Boyut: Kısa
Bu Kategorideki Tum Modeller