Koyu Kızıl Dalgalı Uzun Peruk

89,00 TL KDV Dahil

%50 indirim

178,00 TL

Bu seçenek Tükendi.

Koyu Kızıl Dalgalı Uzun Peruk

Koyu kızıl renkte, sentetik malzemeden üretilmiş peruk.

Koyu Kızıl Dalgalı Uzun Peruk More info

Koyu Kızıl Dalgalı Uzun Peruk

Çok kısa bir sürede hem daha güzel hem de daha çekici bir kadın olmak istiyorsanız vakit kaybetmeyin ve sitemizde gezinmeye başlayın. Kafa şeklinize kolaylıkla uyum sağlayan sentetik malzemeden üretilen peruk modellerimizi kendi gözlerinizle görün. Dilediğiniz peruğu sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

PERUK YIKAMA TARİFİ

Taranmamış peruk yıkanırken saç birbirine dolaşabilir. Bu yüzden peruğunuzu geniş dişli ve toplu iğne uçlu peruk fırçası kullanarak güzelce tarayın. Ardından peruğu yıkamak için peruğun sığabileceği bir kapta ılık ve şampuanlı bir su hazırlayın. Hazırladığınız bu suya peruğu paralel olacak şekilde daldırıp çıkartın. Peruğu suya bu şekilde sokup çıkarırken elinizle yukarıdan aşağı duruşunu bozmadan yavaşça sıvazlayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarladıktan sonra akan musluğun altında yine peruğun formunu bozmadan yukardan aşağı sıvazlayarak peruğunuzu durulayın.

Peruğunuzu güzelce duruladıktan sonra aynı kabın içinde ılık su ve krem karışımı hazırlayın. Durulanmış peruğunuzu suya paralel şekilde yan yatırıp batırıp çıkarın. Bu işlem sayesinde peruğunuz hem daha kolay taranacak hem de daha güzel duracaktır. Peruğu kremli suda birkaç dakika bekletin. Fakat kremli sudayken kesinlikle peruğunuzu çitilemeyin.

Kremli suda beklettiğiniz peruğunuzu akan suyun altında durulayın. Duruladığınız peruğunuzu bir havlunun üzerine şeklini bozmadan yatırın ve kurumaya bırakın. Peruk kendi kendine kuruyacaktır.

Sentetik peruklar sıcak su ile işlem görmeye uygun olmayan yapıya sahiptirler. Maşa, fön ya da sıcak suyla temas gibi işlemlerde peruğunuz zarar görecektir. Peruk yıkma sıklığınızı kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Peruklarda yağlanma doğal saça göre daha geç gerçekleştiği için ortalama 10-14 gün arayla yıkamanız yeterli olacaktır. Peruğunuzu seçerken kullanacağınız şampuanı ve kremi seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Seçtiğiniz ürünlerin hassa saçlara uygun olmasına özen gösterin. Dilerseniz bebe şampuanını peruk yıkmada kullanabilirsiniz.

Eğer peruk mankeniniz varsa peruğunuzu onun üzerinde muhafaza edin. Doğru kullandığınız takdirde peruğunuzu ortalama 1 yıl aynı ilk gün ki kalite ve güzellikte kullanabilirsiniz. Sentetik peruklara kesinlikle boya uygulamayın.

elbise

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın!
Puan 
2015-01-14

renk güzelmiş

saçımı uzatamıyorum bu tam benlikmiş

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Puan 
2015-01-14

mekemmel ötesi

koyu kızılın bakımlı ve kolay kullanılabilir tarzı artık daha da kolay,bakım derdine son,kuaför masrafları artık cepte,mükemmelsiniz gercekten..

  • 0 Kişiden 0 i bu yorumu yararlı buldu.
Puan 
2015-01-13

şık

çok güzel

  • 0 Kişiden 0 i bu yorumu yararlı buldu.
Puan 
2015-01-13

doğal görünüm

güzel ve doğal görünmek her kadının hakkı kendi saçınız gibi taşıyabileceğiniz çok güzel bir peruk

  • 1 Kişiden 1 i bu yorumu yararlı buldu.
Koyu Kızıl Dalgalı Uzun Peruk Yorumunuzu Yazın...
Koyu Kızıl Dalgalı Uzun Peruk

Aynı Kategoride Beğenilen Diğer Modeller